Ubytovanie Tatranská Lomnica

Apartmány Moravienka sú situované v historickej budove Starej Moravy v malebnom prostredí Vysokých Tatier, vo vzdialenosti len 100 m od lyžiarskych vlekov atraktívneho lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Sú ideálnym miestom dokonalého odpočinku a okrem moderného vybavenia Vám ponúkajú rodinnú atmosféru a maximálny komfort. Ubytovanie sa skladá z 1 veľkého apartmánu s rozlohou 97 metrov štvorcových a 1 menšieho apartmánu s rozlohou 44 metrov štvorcových. Vo veľkom apartmáne sa nachádzajú 4 dvojlôžkové izby s kúpeľňami, a jedna dvojposteľová izba s oddelenými lôžkami a možnosťou prístelky. Všetky izby môžu využívať terasu a spoločnú kuchynku. Celková kapacita je 12 lôžok s možnosťou 3 prísteliek.

 • Dvojlôžková izba

  Je zariadená v nádhernom alpskom drevenom štýle, disponuje vlastnou kúpeľňou, komodou, LCD, rozloha izby je 15 metrov štvorcových. televízorom, manželskou posteľou, WIFI pripojením. Apartmány Moravienka ponúkajú 4 takéto izby ktoré môžu využívať spoločnú kuchynku a terasu.

  Viac..
 • Apartmán

  Pre rodinky alebo skupiny ponúkame aj apartmán s rozlohou 44m2, ktorý disponuje vlastnou kúpeľňou, spálňou s manželskou posteľou, obývacou izbou s 2 rozkladacími pohovkami , LCD televízorom, WIFI pripojením a kuchynkou.

  Viac..
 • Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky

  Táto izba je vybavená dvoma oddelenými lôžkami s možnosťou prístelky, televízorom, WIFI pripojením. V izbe sa nachádzajú panoramatické okná z ktorých môžeme vidieť krásy Vysokých Tatier. Samozrejmosťou pre ubytovaných je využívanie spoločnej kuchyne a terasy.

  Viac..